Gazpacho is een koude groentesoep uit Spanje, het is een verfrissende, lichte maaltijd die heerlijk smaakt op een warme dag.
Als je weinig tijd hebt, kun je het roosteren van de paprika, ui en knoflook ook achterwege laten en alles direct pureren. Als je liever tomaten zonder vellen pureert, kun je ze even kruislings insnijden en kort in kokend water leggen, dan kun je ze eenvoudig ontvellen.
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Bekijk dan mijn kookboeken of kijk eens op mijn instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Koken met Lisa
Heerlijke frisse zomersalade met burrata, bieten en pistache Lees hier verder: Bieten carpaccio met burrata en pistache
Voor dat je het weet is het al weer december en verlangen we natuurlijk allemaal naar die heerlijke pepernoten. Lees hier verder: Koolhydraatarme pepernoten
Overheerlijke bundt cake in twee smaken, chocolade en vanille! Lees hier verder: Bundt cake chocolate duo
Ga terug naar alle koolhydraatarme recepten
Ontvang nu de laatste updates over het koolhydraatarm dieet in je mailbox.