Weer een heerlijk recept dit keer uit boek 1 blz. 92, tonijnsalade op een bedje van tomaten. Makkelijk te maken en goed vullend. We hebben er hier voor gekozen om de ingrediënten te wijzigen naar 1 persoon, maar is dit teveel voor je, kan je het ook met 2 personen eten (zo staat het ook in het boek).
Door:
Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/tonijnsalade-op-een-bedje-van-tomaten
Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl
Deze heerlijke zalmfilet is niet alleen erg lekker, maar ook voedzaam. Deze koolhydraatarme ovenschotel staat zo op tafel met groenten of frisse salade.
Een heerlijke tosti wie houdt daar niet van, ook al is brood geen optie, dan kan je nog een heerlijke tosti maken met bijvoorbeeld koolhydraatarme wraps!
Lekker opwarmen voor de open haard met dit heerlijke drankje! Een fijn tussendoortje, maar ook top als toetje of zelfs als ontbijt! En een heerlijk (Halloween) drankje!
Vandaag eet ik deze gemarineerde kip met pittige pindasaus op mijn ala wrap. Lekker fris door de dun gesneden groenten en knapperige sla.
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa