Lekkere gezonde zalm met een zelfgemaakt teriyakisaus, bloemkoolrijst en sperziebonen een feestje om op tafel te zetten en om te eten!
Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl
Afbakbolletje met ijsbergsla, brie, walnoten en kha honing, echt zo lekker als ontbijt of als lunch.
Lekker opwarmen voor de open haard met dit heerlijke drankje! Een fijn tussendoortje, maar ook top als toetje of zelfs als ontbijt! En een heerlijk (Halloween) drankje!
Dit cashewnoten ijs vind ik zelf smaken naar pecan ijs en is zo lekker en romig.
O er gaat echt niks boven deze heerlijke kaas & ui broodjes! Ik eet ze vaak als ontbijt, want een hartig ontbijt is het beste! Maar ook heerlijk als snack of voor bij de lunch of diner!
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa