Heerlijke spruitjes met kip in een Parmezaan roomsaus om je vingers bij af te likken! En niet moeilijk om te maken, dit lekkere gerechtje staat zo op tafel.
Door:
Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/spruitjes-met-kip-en-parmezaan-roomsaus
Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl
Dit ontbijtje is heerlijk het hele jaar door, maar zeker in deze tijd van het jaar. Je kan het ook lekker als toetje eten of zo maar tussendoor.
Bekijk dit heerlijke koolhydraatarme recept voor bloemkool kerriesoep met veel smaak en een fijne structuur.
Lekkere koolhydraatarme crackers belegd met kaas, ei en roomkaas
Zelf een wrap maken is natuurlijk de beste koolhydraatarme optie en deze omelet eiwrap is daar een heel goed voorbeeld van. Gezond en lekker!
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa