Sla wraps met pittig gehakt

Recept beschrijving

Dit is een heerlijk recept voor de lange zomerdagen! Voor als je thuiskomt van een lange stranddag en je geen zin meer hebt om lang in de keuken te staan. Een snelle en makkelijke maaltijd is wat je nodig hebt op zo´n dag! Deze slawraps zijn wat ik noem de perfecte easy zomer-maaltijd! Mega lekker, klaar in een handomdraai, laag in koolhydraten en ook nog eens gezond! (ps: je kan ze natuurlijk ook prima in de lente, herfst of winter eten).

Door: Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/sla-wraps-met-pittig-gehakt

Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl

Benodigde ingrediënten voor 2 personen

  • 300 gram gehakt
  • 200 gram babymaïskolfjes
  • 1 rode puntpaprika
  • Baby romaine sla krop
  • 2 snack komkommers
  • 1 kleine ui
  • 1 bosui
  • Flinke scheut sojasaus
  • 2 teentjes knoflook
  • 1 rode peper
  • Gember naar smaak
  • 2 eetlepels sweet chilisaus 0% (webshop)
  • Olie om te bakken
  • Peper en zout

Bereiding

  1. Snijd eerst alle groenten fijn. Snijd ook de rode peper fijn, pers de knoflook en rasp de gember.
  2. Leg wat blaadjes sla op een bord en zet even aan de kant.
  3. Verwarm ondertussen een pan met wat olie en bak hierin het gehakt rul. Voeg vervolgens de gesneden puntpaprika, ui, knoflook, gember, rode peper en stukjes babymaïs toe. Bak alles gaar.
  4. Blus vervolgens af met sojasaus en de sweet chilisaus en meng alles goed door elkaar. Proef en breng eventueel nog verder op smaak met peper en zout.
  5. Verdeel het gehakt-groentemengsel nu over de slablaadjes en garneer met stukjes komkommer en bosui. Eet smakelijk!

Voedingswaarden per persoon

  • Kcal: 354
  • Khd: 9,6 gr
  • Vetten: 16,9 gr
  • Eiwitten: 36,3 gr
  • Vezels: 5,4 gr

Probeer ook eens deze andere recepten van Lisa

Chocolade banaan smoothie

Chocolade banaan smoothie

Met deze chocolade banaan smoothie start je je dag goed of heerlijk als tussendoortje wanneer je trek hebt in iets zoets.

Rosbief carpaccio met sla, dressing en parmezaanse

Rosbief carpaccio met sla, dressing en parmezaanse

Een heerlijk eenvoudig koolhydraatarm recept, gebakken ei met groente en ham. Ideaal als snel ontbijt, meenemen als lunch en vele variaties mogelijk

Kokos panna cotta met aardbeien

Kokos panna cotta met aardbeien

Heerlijke kokos panna cotta met aardbeien. Lekker als toet, maar ook heerlijk als ontbijt.

Broccoli cheddar soep met hamreepjes

Broccoli cheddar soep met hamreepjes

Deze goed gevulde broccoli cheddar maaltijdsoep met hamreepjes is overheerlijk en staat zo op tafel.

Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa