Hier de burritos met mijn eigen TexMex kruiden, gemaakt met koolhydraatarme wraps en een heerlijk frisse limoensaus. De nieuwe kruidenmixen staan online in de webshop! Daarom alvast een lekker receptje voor jullie.
Door:
Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/koolhydraatarme-burritos-met-limoen-knoflooksaus
Een heerlijk recept voor een wokje met zalm, groenten en koolhydraatarme noodles. Ideaal als gezond diner met veel gezonde vetten en laag in koolhydraten.
Een eenvoudig en snel koolhydraatarm recepten met onttbijtspek, ei en groenten zoals paprika en tomaat. Ideaal als ontbijt of lunch.
Dit broccolisoepje smaakt altijd goed! Makkelijk vooraf te maken en is snel klaar. Je kunt er een maaltijdsoep van maken door gerookte zalmsnippers toe te voegen of gerookte kip als je niet van zalm houdt.
Vandaag heb ik een stamppot recept met knolselderij, andijvie en rucola. Echt een Hollands recept en met deze ingredienten ook een recept met weinig koolhydraten.
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa