Dit koolhydraatarm tussendoortje met broccoli en verse kruidendip is eenvoudig en snel klaar te maken. Ideaal als je honger hebt en gezond wilt snacken.
Door:
Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/broccoli-met-verse-kruidendip
Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl
Een lekker zoet koolhydraatarm recept voor crepes op basis van mascarpone en eieren met frambozenjam.
Weer een heerlijk recept dit keer uit boek 1 blz. 92, tonijnsalade op een bedje van tomaten. Makkelijk te maken en goed vullend.
Een eenvoudig en snel koolhydraatarm recepten met onttbijtspek, ei en groenten zoals paprika en tomaat. Ideaal als ontbijt of lunch.
Wortelmuffins zijn erg lekker. Hier vind je een koolhydraatarmrecept om zelf wortelmuffins te maken. Ze zijn eenvoudig te maken.
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa