Zelfgemaakte bietenspread op onze heerlijke koolhydraatarme toastjes. Lekker als snack tussendoor, maar ook heerlijk als lunch.
Door:
Lisa @ https://www.koolhydraatarmdieet.nl/
recepten/bietenspread-met-feta-en-toastjes
Voor koolhydraatarme producten, kijk je op www.Lisakookt.nl
Deze kipburgers kun je zelf eenvoudig maken van kipgehakt en kruiden. Ook de frisse dipsaus met knoflook, die erg lekker is, kun je super snel maken.
Dit hartige gerecht voor comfort food (Chileense maïspastei) is een klassiek Zuid-Amerikaans gerecht uit Chili. Zoals jullie weten ben ik met een nieuw boek bezig, een wereldgerechten special, dus ik ben volop aan het experimenteren, proeven en bek
Deze heerlijke schuimtaart is gebaseerd op de Franse merengue, maar vindt zijn oorsprong in Australië.
Heerlijke yoghurt met kaneelsmaak en aardbeien, lekker als ontbijt, tussendoortje of toet!
Benieuwd naar meer van deze gezonde koolhydraatarme recepten? Kijk dan eens op mijn Instagram @gezonderecepten of mijn Facebook pagina Facebook.com/kokenmetlisa